O Nas

      Spółka Wrocławski Kompleks Szkoleniowy została założona prze dwóch przyjaciół Karola Dulasa oraz Radosława Kotowskiego w 2013 roku.

     Karol Dulas wraz ze swoim ojcem zajmuje się szeroko pojętym budownictwem. Karol Dulas jest ekspertem w dziedzinie wznoszenia konstrukcji żelbetowych. Od 2006 roku koordynuje roboty żelbetowe oraz murarskie. Po kilku latach pracy i zdobyciu doświadczenia firma Dulas-Budonictwo zaczęła z sukcesami wykonywać duże i prestiżowe inwestycje jako generalny Wykonawca. Firma Dulas-Budownictwo wykonuje wiele inwestycji na terenie całego kraju, poniżej kilka ciekawszych projektów:

-Centrum basenowo-sportowe „Redeco” Wrocław-Nowy Dwór

-Galeria Stary Browar w Poznaniu – specjalistyczne roboty żelbetowe

-Politechnika Wrocławska – sala forum wydział elektryczny

-Osiedle „Hubertus” w Wysokiej koło Wrocławia

-Elektrociepłownia Wrocław – precyzyjne roboty konstrukcyjne

-innowacyjny dom w Wesołej-Warszawa (wygrana w konkursie miesięcznika Murator)

-Osiedle Willowe Toyagolf Wisznia Mała koło Wrocławia

-Hala produkcyjna dla firmy Pryzmat przy ulicy Ostrowskiego we Wrocławiu

      Radosław Kotowski, który pochodzi z Grudziądza jest ekspertem w dziedzinie marketingu. Jego doświadczenie zawodowe jest bardzo obszerne począwszy od roku 1999 kiedy założył szwalnie odzieży. Następnie w latach: 2000-2005 był dyrektorem w firmie Militraia.pl. Od 2003 roku jest współwłaścicielem spółki zielonysklep.pl. Obecnie spółka zatrudnia ponad 30 osób, zaopatruje służby mundurowe oraz sklepy myśliwskie w całym kraju.

     Karol Dulas i Radosław Kotowski, którzy wcześniej spotykali się jedynie na stopie koleżeńskiej postanawiają założyć spółkę Wrocławski Kompleks Szkoleniowy. Po kilku miesiącach ciężkiej pracy są pierwsze owoce – spółka zaczyna być rentowna, w kolejnych latach jest już tylko lepiej. Wspólnicy po 4 latach sukcesów w branży hotelowej oraz szkoleniowej pod szyldem Wrocławski Kompleks Szkoleniowy rozpoczynają działalność deweloperską.

      Apartamenty Wiślane powstają przy współpracy ze sprawdzonymi wykonawcami, którzy znają nasze oczekiwania i podwyższony standard oferowany mieszkańcom. Dzięki temu poszczególne etapy inwestycji oddawane są do użytkowania zgodnie z harmonogramem. Przyszli mieszkańcy mogą spokojnie planować prace wykończeniowe i aranżacyjne.Do budowy używamy sprawdzonych materiałów renomowanych dostawców.

      Z myślą o potrzebach Klientów przygotowaliśmy szereg programów oferujących między innymi prace wykończeniowe i aranżację mieszkań, a także system rabatów i zniżek. Współpracujemy z profesjonalnymi doradcami kredytowymi, którzy pomogą na każdym etapie zakupu wymarzonego lokum.

      Spółka działa zgodnie z Ustawą deweloperską z dnia 16 września 2011 roku. Zakup mieszkania dokonywany jest na podstawie umowy deweloperskiej podpisywanej u notariusza. Dla inwestycji założone są rachunki powiernicze prowadzone przez Bank Spółdzielczy w Brodnicy oddział Grudziądz, co gwarantuje bezpieczeństwo transakcji.